W przyszłym roku w Kamiennej Górze ma się rozpocząć budowa kolejnego budynku komunalnego. Nowy obiekt powstanie przy Al. Wojska Polskiego 25.
Jak informuje rzecznik urzędu, w budżecie miasta jest już ponad 7,2 mln zł przekazanych na ten cel z Banku Gospodarstwa Krajowego.
Budynek powstanie na miejscu wysiedlonej kamienicy. Będzie w nim 15 mieszkań. Miasto ma już projekt budynku i pozwolenie na budowę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze