Gmina Marciszów rozdzieliła 75 tys. zł na organizacje pozarządowe zajmujące się upowszechnianiem kultury, kultury fizycznej i sportu.
LKS Bóbr Marciszów otrzymał 36,5 tys. zł dotacji na prowadzenie szkolenia sportowego. LKS Lesk Sędzisław na rozgrywki w 2026 roku otrzymał 16,5 tys. zł. Kamiennogórski Klub Oyama na aktywizację dzieci i młodzieży z gminy Marciszów otrzymał 15 tys. zł. Klub Tenisa Stołowego "KTS" z Marciszowa na zajęcia sekcji tenisa stołowego i zajęcia edukacyjno-sportowe otrzymał 7 tys. zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze