Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce otrzymał dotację na utrzymanie Centrum Aktywizacji Społecznej.
Podczas wczorajszej sesji radni Lubawki rozważali przyjęcie zmian w budżecie zaproponowanych przez burmistrza. Jedna z propozycji dotyczyła zwiększenia budżetu MGOK o 90 tys. zł. Pieniądze przeznaczone są na funkcjonowanie Centrum Aktywizacji Społecznej. Radni poparli taką zmianę w budżecie.
Centrum Aktywizacji Społecznej będzie działać w budynku byłego przedszkola przy ul. Dworcowej.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze