Reklama

Pieniądze dla strażaków

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu kamiennogórskiego chwalą się dotacjami pozyskanymi w ramach ogólnopolskich programów.

OSP Pisarzowice na zakup sprzętu, wyposażenia i środków ochrony indywidualnej wyda 20,2 tys. zł. Z tego dofinansowanie to ponad 17,7 tys. zł z Ogólnopolskiego programu finansowania służb mundurowych.

Z tego samego programu OSP Janiszów otrzymało 20 tys. zł.

OSP Chełmsko Śląskie już wydało ponad 21 tys. zł, z czego 18 tys. zł to dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, 2 tys. zł dołożyła gmina, a ponad 1 tys. zł to środki własne OSP. Za te pieniądze kupionych zostało pięć hełmów i trzy komplety ubrań specjalnych.

Reklama

fot. facebook / użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama