Zbliża się II Pielgrzymka Mężczyzn Dolnego Śląska do Krzeszowa. Wydarzenie zaplanowane jest na 17 maja. Już można się rejestrować.
Pielgrzymka zaplanowana jest od godziny 8 do 17. W programie, oprócz mszy i modlitw, konferencje m.in. Prawda - Wolność - Dobro", posiłki.
Szczegółowe informacje i możliwość zapisania się na pielgrzymkę: https://pielgrzymkakrzeszow.pl/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze