Na trzeciej płycie stadionu w Lubawce zagrali dzisiaj (sobota, 14 maja) młodzicy Orła Lubawka.
Młodzi piłkarze lubawskiego klubu podejmowali dzisiaj rówieśników reprezentujących Rudawy Janowice Wielkie.
W meczu padło 11 bramek, wszystkie strzelili gospodarze. W pierwszej połowie zawodnicy Orła trzykrotnie pokonali bramkarza Rudaw. W drugiej części meczu dodali 8 celnych trafień.
Młodzicy Orzeł Lubawka : Rudawy Janowice Wielkie ? 11:0 (3:0)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze