Zgodnie z zapowiedzią do Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmsku Śląskim dotarł średni wóz bezpłatnie pozyskany przez druhów.
W garażu OSP Chełmsko Śląskie stanął dzisiaj mercedes. Pojazd wyprodukowany został w 2009 roku, ma zbiornik na wodę o pojemności 2,5 tys. litrów. Wóz przekazany został druhom z Chełmska Śląskiego bezpłatnie.
W tym roku do służby w chełmskie jednostce ma wejść jeszcze nowe volvo.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze