Od dzisiaj w Galerii Centrum w Kamiennej Górze można oglądać nową wystawę. Prezentowane są obrazy kamiennogórzanki Bernadety Nowak.
Na wystawie "Moje miejsce na ziemi - pejzaże znajome" prezentowanych jest 18 prac. Większość wykonanych jest akwarelami. Przedstawiają miejsca odwiedzone przez artystkę. W dużej części to pejzaże okolic Kamiennej Góry są też prace pokazujące piękno Karkonoszy. Większość obrazów pokazuje znane miejsca w zimowej szacie.
Bernadeta Nowak pochodzi z Krynicy Górskiej. W Kamiennej Górze mieszka od 40 lat. Z zawodu jest chemiczką. Od 16 lat tworzy. Brała udział w ok. 90 wystawach zbiorowych i indywidualnych. W swoim dorobku książeczki o przygodach Haneczki.
Wystawę w Galerii Centrum będzie można oglądać do połowy marca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze