Reklama

Pejzaże w Galerii Centrum

Od dzisiaj w Galerii Centrum w Kamiennej Górze można oglądać nową wystawę. Prezentowane są obrazy kamiennogórzanki Bernadety Nowak.

Na wystawie "Moje miejsce na ziemi - pejzaże znajome" prezentowanych jest 18 prac. Większość wykonanych jest akwarelami. Przedstawiają miejsca odwiedzone przez artystkę. W dużej części to pejzaże okolic Kamiennej Góry są też prace pokazujące piękno Karkonoszy. Większość obrazów pokazuje znane miejsca w zimowej szacie.

Bernadeta Nowak pochodzi z Krynicy Górskiej. W Kamiennej Górze mieszka od 40 lat. Z zawodu jest chemiczką. Od 16 lat tworzy. Brała udział w ok. 90 wystawach zbiorowych i indywidualnych. W swoim dorobku książeczki o przygodach Haneczki.

Reklama

Wystawę w Galerii Centrum będzie można oglądać do połowy marca.

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama