3 października (wtorek) odbyło się pasowanie na uczniów w Szkole Podstawowej numer 1 w Kamiennej Górze.
Pierwszoklasiści oficjalnie stali się pełnoprawnymi uczniami swojej szkoły. Dzieci złożyły przysięgę przy poczcie sztandarowym. Rodzice przyrzekli, że będą pierwszaków wspierać w zdobywaniu wiedzy.
Uroczystość została podzielona na dwie części. W roku szkolnym 2023/2024 w szkole utworzone cztery klasy pierwsze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze