Dzisiaj (wtorek, 29 października) w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyło się pasowanie pierwszoklasistów.
W tym roku naukę w szkole rozpoczęło 72 uczniów w trzech klasach pierwszych. Uroczystość pasowania prowadzili trzecioklasiści.
Pierwszoklasiści musieli wykazać się m.in. sprawnością fizyczną, wiedzą o Polsce, znajomością zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz regulaminu szkoły. Wykonanie zadań oceniali rodzice obecni na uroczystości.
Po wykonaniu zadań pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a dyrektorki szkoły pasowały wszystkich na uczniów. Każdy z pierwszoklasistów otrzymał pamiątkowy dyplom i prezent od rodziców i dyrekcji szkoły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze