Reklama

Pasowanie w "jedynce" - galeria zdjęć

Dzisiaj (wtorek, 29 października) w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyło się pasowanie pierwszoklasistów.

 

W tym roku naukę w szkole rozpoczęło 72 uczniów w trzech klasach pierwszych. Uroczystość pasowania prowadzili trzecioklasiści.

Pierwszoklasiści musieli wykazać się m.in. sprawnością fizyczną, wiedzą o Polsce, znajomością zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz regulaminu szkoły. Wykonanie zadań oceniali rodzice obecni na uroczystości.

Po wykonaniu zadań pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a dyrektorki szkoły pasowały wszystkich na uczniów. Każdy z pierwszoklasistów otrzymał pamiątkowy dyplom i prezent od rodziców i dyrekcji szkoły.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama