Strażacy ochotnicy z Krzeszowa tradycyjnie spotkali się tuż przed świętem zmarłych aby wspólnie wspomnieć druhów, którzy odeszli.
Druhowie spotkali się w remizie skąd przeszli na cmentarz aby zapalić symboliczne znicze. W działaniach uczestniczyli zarówno już "emerytowani" strażacy jak i członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze