Najwyższa palma wielkanocna oceniona w tradycyjnym konkursie w Chełmsku Śląskim miała aż 16 metrów wysokości.
Jak co roku podczas obchodów Palmowej Niedzieli w Chełmsku Śląskim rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Pierwsze miejsce w kategorii Społeczność zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich Wrzeciono, w kategorii dla dzieci – grupa Smerfy z przedszkola w Lubawce. W kategorii Rodzinnej najpiękniejszą i najwyższą, mierzącą szesnaście metrów, palmę wykonali Wioletta i Mirosław Antoniszynowie. Wręczenie nagród odbyło się po Mszy Świętej w kościele parafialnym w Chełmsku Śląskim.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze