Reklama

Palmy w Chełmsku

Dwanaście palm wielkanocnych zgłoszonych zostało do konkursu organizowanego przez Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim.

Tradycyjnie największa palma ma kilkanaście metrów wysokości, w kościele sięga od podłogi do sklepienia. Część konkursowych palm wyniesiona została z kościoła podczas procesji rozpoczynającej dzisiejszą mszę. Wierni przeszli wokół rynku.

Najwyższą palmą była konstrukcja Parafialna Chełmsko Śląskie - Wioletta i Mirosław Antoniszyn oraz Dorota i Jarosław Tobiasz. W konkursie palm pierwsze miejsce zajęło sołectwo Olszyny, drugie miejsce sołectwo Błażowa, trzecie Zespół Zgoda. Wyróznione zostały palmu OSP Chełmsko Śląskie, sołectwo Błażejów oraz Palma Rodzinna.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama