Reklama

Palmy w Chełmsku

W zmienionej formie odbył się dzisiaj (niedziela, 28 marca) XX konkurs Palm Wielkanocnych w Chełmsku Śląskim. Komisja spotkała się w kościele kilka godzin po mszy świętej. Oceniała palmy bez udziału publiczności. Nagrodzeni informowani są o wynikach telefonicznie.

 

W tym roku do konkursu zgłoszono 12 palm. Największą przygotowali Wioletta i Mirosław Antoniszyn oraz Dorota, Jarosław i Michał Tobiasz z Chełmska Śląskiego. Palma miała 17,5 metra wysokości. Jury uznało ją również za najpiękniejszą. Drugie miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich "Wrzeciono" z Chełmska Śląskiego, trzecie zajęły Koło Gospodyń Wiejskich "Bukowianki" z Bukówki.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama