W zmienionej formie odbył się dzisiaj (niedziela, 28 marca) XX konkurs Palm Wielkanocnych w Chełmsku Śląskim. Komisja spotkała się w kościele kilka godzin po mszy świętej. Oceniała palmy bez udziału publiczności. Nagrodzeni informowani są o wynikach telefonicznie.
W tym roku do konkursu zgłoszono 12 palm. Największą przygotowali Wioletta i Mirosław Antoniszyn oraz Dorota, Jarosław i Michał Tobiasz z Chełmska Śląskiego. Palma miała 17,5 metra wysokości. Jury uznało ją również za najpiękniejszą. Drugie miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich "Wrzeciono" z Chełmska Śląskiego, trzecie zajęły Koło Gospodyń Wiejskich "Bukowianki" z Bukówki.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze