Dzisiaj (sobota, 15 lutego) po godzinie 13:00 straż pożarna wezwana została do pożaru mieszkania przy ulicy Kościuszki w Kamiennej Górze w okolicach dużego mostu.
Pożar wybuchł na pierwszym piętrze. Paliły się drzwi wejściowe do mieszkania. Pożar szybko zauważyli sąsiedzi i jeszcze przed przybyciem straży ugasili go.
Najprawdopodobniej było to podpalenie. Na miejscu pracowali policyjni technicy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze