Mamy dobrą informację dla kierowców, którzy z centrum Lubawki chcą wyjechać w kierunku Bukówki i drogi S3. Otwarta została ul. Anielewicza.
Dni niedawna przejazd ul. Anielewicza był niemożliwy z powodu remontu. Teraz droga jest otwarta, można nią przejechać z ul. Kamiennogórskiej na ul. Zieloną i skrócić drogą w kierunku Bukówki. Nie trzeba już jechać wąską ul. Wodną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze