Reklama

Otwarcie remizy

W sobotę, 16 października 2021 r. dokonane zostanie uroczyste otwarcie zmodernizowanej remizy OSP Chełmsko Śląskie. Uroczystości rozpoczną się Mszą Święta o godz. 14:00.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł zwiedzić zmodernizowany obiekt, także te miejsca, które na co dzień są niedostępne dla osób niebędących członkami OSP a także zobaczyć z bliska sprzęt, używany do akcji. Dodatkową atrakcją będzie projekcja filmu pełnometrażowego pt. "Tkacze", która odbędzie się właśnie w remizie o godz. 18:00.

Organizatorami wydarzenia jest OSP Chełmsko Śląskie oraz Gmina Lubawka przy partnerstwie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama