W sobotę, 16 października 2021 r. dokonane zostanie uroczyste otwarcie zmodernizowanej remizy OSP Chełmsko Śląskie. Uroczystości rozpoczną się Mszą Święta o godz. 14:00.
Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł zwiedzić zmodernizowany obiekt, także te miejsca, które na co dzień są niedostępne dla osób niebędących członkami OSP a także zobaczyć z bliska sprzęt, używany do akcji. Dodatkową atrakcją będzie projekcja filmu pełnometrażowego pt. "Tkacze", która odbędzie się właśnie w remizie o godz. 18:00.
Organizatorami wydarzenia jest OSP Chełmsko Śląskie oraz Gmina Lubawka przy partnerstwie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze