Reklama

Otrzęsiny w ZSO

Tradycyjnie już w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych. W tym roku motywem przewodnim były bajki i filmy. 

 

Otrzęsiny uczniów liceum odbyły się na sali gimnastycznej. W zaciętej rywalizacji ostatecznie najlepsza okazała się klasa pierwsza D, prezentująca bajkę o Kubusiu Puchatku. Gimnazjaliści z zadaniami zmierzyli się na auli. Wygrali reprezentanci Hogwartu z klasy 1B. Cała rywalizacja przebiegła w wesołej atmosferze. Wychowawcy klas wspierali swoich uczniów. 

Zgodnie z tradycją w przyszłym roku zwycięzcy odpowiadać będą za organizację otrzęsin. Tegoroczne przygotowały klasy 2B z gimnazjum i 2E z liceum.  

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama