Tradycyjnie już w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych. W tym roku motywem przewodnim były bajki i filmy.
Otrzęsiny uczniów liceum odbyły się na sali gimnastycznej. W zaciętej rywalizacji ostatecznie najlepsza okazała się klasa pierwsza D, prezentująca bajkę o Kubusiu Puchatku. Gimnazjaliści z zadaniami zmierzyli się na auli. Wygrali reprezentanci Hogwartu z klasy 1B. Cała rywalizacja przebiegła w wesołej atmosferze. Wychowawcy klas wspierali swoich uczniów.
Zgodnie z tradycją w przyszłym roku zwycięzcy odpowiadać będą za organizację otrzęsin. Tegoroczne przygotowały klasy 2B z gimnazjum i 2E z liceum.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze