Na stadionie w Lubawce trwają ostatnie przygotowania do wizyty przedstawicieli OZPN Wałbrzych.
Działacze i piłkarze przygotowują boisko i zaplecze do kontroli, którą OZPN Wałbrzych ma przeprowadzić we wtorek. Odświeżone zostały m.in. bramki na bocznym boisku.
W zbliżającym się sezonie Orzeł zagra w OZPN Wałbrzych w klasie A. Walczyć będzie z drużynami głównie z terenu powiatu wałbrzyskiego. Sezon rozpocznie się w połowie sierpnia. Piłkarze już wznowili treningi. W planach są minimum trzy sparingi i turniej towarzyski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze