Dzisiaj (wtorek, 27 sierpnia) odbyły się ostatnie podczas tegorocznych wakacji zabawy z cyklu Wesołe podwórka.
Podczas tegorocznej edycji Wesołych podwórek Centrum Kultury zabrało dzieci w kolejową podróż do Niemiec i Czech. Na każdym z przystanków uczestnicy zabaw mieli do wykonania plastyczne, sprawnościowe i artystyczne zadania. Podróż rozpoczynała się i kończyła w Kamiennej Górze.
Ostatnie w tym roku spotkanie zorganizowane zostało na stadionie przy ul. Ściegiennego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze