Reklama

Ostatnia droga Tomasza Kulona

Dzisiaj (czwartek, 13 lutego) w Lubawce odbył się pogrzeb Tomasza Kulona.

 

T. Kulon był wieloletnim burmistrzem Lubawka. Był też członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Przez wiele lat zasiadał w prezydium powiatowym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Był wiceprezesem. Działał w Euroregionie Nysa, Aglomeracji Wałbrzyskiej, Banku Spółdzielczym.

W uroczystości uczestniczyły poczty sztandarowe z jednostek OSP, koła łowieckiego, izby rolniczej. Byłego burmistrza żegnali przedstawiciele samorządów oraz współpracownicy.

Na cmentarzu w Lubawce zagrała orkiestra dęta OSP.

Tomasz Kulon zmarł w wieku 63 lat.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama