Dzisiaj (czwartek, 13 lutego) w Lubawce odbył się pogrzeb Tomasza Kulona.
T. Kulon był wieloletnim burmistrzem Lubawka. Był też członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Przez wiele lat zasiadał w prezydium powiatowym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Był wiceprezesem. Działał w Euroregionie Nysa, Aglomeracji Wałbrzyskiej, Banku Spółdzielczym.
W uroczystości uczestniczyły poczty sztandarowe z jednostek OSP, koła łowieckiego, izby rolniczej. Byłego burmistrza żegnali przedstawiciele samorządów oraz współpracownicy.
Na cmentarzu w Lubawce zagrała orkiestra dęta OSP.
Tomasz Kulon zmarł w wieku 63 lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze