Piłkarze Orła Lubawka podejmowali dzisiaj (niedziela, 26 marca) Iskrę Witków Śląski. Obie drużyny kończą przygotowania do rundy wiosennej wałbrzyskiej klasy A.
Orzeł Lubawka : Iskra Witków Śląski - 4:4
Bramki dla Orła Musiał (2), Adamowicz, Królak.
Za tydzień ruszają rozgrywki wałbrzyskiej klasy A. Orzeł Lubawka podejmować będzie lidera Pogoń Pieszyce. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00 w niedzielę (2 kwietnia).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze