Reklama

Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim: sztafety i biegi masowe

Na zakończenie Mistrzostw Polski w biathlonie letnim w Kościelisku rozegrane zostały biegi ze startu wspólnego w starszych kategoriach oraz sztafety.

Rywalizację seniorek wygrała Majka Germata (UKN Melafir Czarny Bór). Wśród seniorów Jakub Potoniec (UKN Melafir Czarny Bór) zajął 17 miejsce. 

W sztafetach w kategorii juniorka młodsza drużyna UKN Melafir Czarny Bór w składzie Maria Bizoń, Kornelia Kmiecik, Justyna Sinkiewicz zajęła drugie miejsce. W kategorii młodziczek sztafeta MUKN Pod Stróżą Lubawka (Jagoda Klag, Nadia Andrzejczak, Hanna Dereń) zajęła drugie miejsce. W rywalizacji młodzików młodszych sztafeta MUKN Pod Stróżą (Filip Szajnowski, Nikodem Harasym i Igor Bizoń) zajęła 5 miejsce. W rywalizacji młodziczek młodszych reprezentacja MUKN Pod Stróżą (Laura Maik, Nikola Trela, Zuzanna Bogusławska) była czwarta. Druga drużyna lubawskiego klubu (Laura Wąsowska, Maja Lamek, Zuzanna Kulikowska) zajęła ósme miejsce.

Reklama

Zobacz także:

Wyniki za BG Time Sport

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: BG Time Sport
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama