Na zakończenie Mistrzostw Polski w biathlonie letnim w Kościelisku rozegrane zostały biegi ze startu wspólnego w starszych kategoriach oraz sztafety.
Rywalizację seniorek wygrała Majka Germata (UKN Melafir Czarny Bór). Wśród seniorów Jakub Potoniec (UKN Melafir Czarny Bór) zajął 17 miejsce.
W sztafetach w kategorii juniorka młodsza drużyna UKN Melafir Czarny Bór w składzie Maria Bizoń, Kornelia Kmiecik, Justyna Sinkiewicz zajęła drugie miejsce. W kategorii młodziczek sztafeta MUKN Pod Stróżą Lubawka (Jagoda Klag, Nadia Andrzejczak, Hanna Dereń) zajęła drugie miejsce. W rywalizacji młodzików młodszych sztafeta MUKN Pod Stróżą (Filip Szajnowski, Nikodem Harasym i Igor Bizoń) zajęła 5 miejsce. W rywalizacji młodziczek młodszych reprezentacja MUKN Pod Stróżą (Laura Maik, Nikola Trela, Zuzanna Bogusławska) była czwarta. Druga drużyna lubawskiego klubu (Laura Wąsowska, Maja Lamek, Zuzanna Kulikowska) zajęła ósme miejsce.
Zobacz także:
Zobacz także:
Wyniki za BG Time Sport
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze