Już jutro (czwartek, 10 sierpnia) na stadionie w Lubawce zmierzą się dwie piłkarskie drużyny z terenu gminy Lubawka.
W ramach przedsezonowym przygotowań sparing rozegrają piłkarze Orła Lubawka i Włókniarza Chełmsko Śląskie.
Przez lata derby gminy Lubawka budziły wiele emocji. W tym sezonie drużyny grają w różnych ligach i w sezonie nie będzie można obejrzeć takiego meczu.
Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze