Reklama

Orzeł z Górnikiem

Orzeł Lubawka rozegrał dzisiaj (czwartek, 20 lipca) przedsezonowy mecz z Górnikiem Nowe Miasto.

 

Orzeł przygotowuje się do pierwszego sezonu w wałbrzyskiej klasie okręgowej. Górnik to beniaminek klasy A.

Mecz był wyrównanym widowiskiem. Orzeł częściej stwarzał sytuacje podbramkowe, co znalazło odzwierciedlenie w końcowym wyniku. W 11 minucie prowadzenie Orłowi dał Mróz. W 15" Górnik wyrównał. W 64 i 84 bramki zdobywał Krzeszowiak. W 89" Górnik zdobył drugiego gola.

Orzeł Lubawka : Górnik Nowe Miasto – 3:2 (1:1)

Skład Orła: Falkowski, Różański, Lidwin, Tama, Kruczek, Królak, Gleb, Meuszyński, Krzeszowiak, Mróz, Musiał, rezerwowi: Jarosiński, Gucwa, Wincza.

Reklama

Za tydzień (czwartek, 27 lipca) w kolejnym sparingu Orzeł podejmować będzie MKS Szczawno-Zdrój. Początek meczu o godzinie 18:30.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama