Orzeł Lubawka rozegrał dzisiaj (czwartek, 20 lipca) przedsezonowy mecz z Górnikiem Nowe Miasto.
Orzeł przygotowuje się do pierwszego sezonu w wałbrzyskiej klasie okręgowej. Górnik to beniaminek klasy A.
Mecz był wyrównanym widowiskiem. Orzeł częściej stwarzał sytuacje podbramkowe, co znalazło odzwierciedlenie w końcowym wyniku. W 11 minucie prowadzenie Orłowi dał Mróz. W 15" Górnik wyrównał. W 64 i 84 bramki zdobywał Krzeszowiak. W 89" Górnik zdobył drugiego gola.
Orzeł Lubawka : Górnik Nowe Miasto – 3:2 (1:1)
Skład Orła: Falkowski, Różański, Lidwin, Tama, Kruczek, Królak, Gleb, Meuszyński, Krzeszowiak, Mróz, Musiał, rezerwowi: Jarosiński, Gucwa, Wincza.
Za tydzień (czwartek, 27 lipca) w kolejnym sparingu Orzeł podejmować będzie MKS Szczawno-Zdrój. Początek meczu o godzinie 18:30.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze