Dzisiaj (środa, 2 sierpnia) piłkarze Orła Lubawka rozegrają kolejny sparing.
O godzinie 18:30 na stadionie w Lubawce Orzeł podejmować będzie Górnika Boguszów-Gorce. Przeciwnik to beniaminek IV ligi, w której walczyć będzie w tym sezonie z Olimpią Kamienna Góra. W nadchodzącym sezonie Orzeł grać będzie w wałbrzyskiej klasie okręgowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze