Reklama

Ulicami Lubawki przeszedł Orszak Trzech Króli. Uczestnicy wyruszyli z ul. Kamiennogórskiej na wysokości parku Watra. 

W lubawskim orszaku oprócz wiernych, mieszkańców, szła Orkiestra Dęta oraz strażacy. W orszaku podążały też osoby odtwarzające role trzech króli, w tym roku byli to jeźdźcy na koniach.

Orszak zatrzymał się na wysokości Domu Kultury. Na jednym z balkonów na wędrowców zmierzających do Betlejem oczekiwał Herod. Po odegraniu sceny rozmowy wędrowców z Herodem orszak wyruszył w dalszą podróż. Przez rynek dotarł do kościoła parafialnego.

Reklama

 

Oceń burmistrza Lubawki Andrzeja Wojdyłę - 2025

Jak oceniasz burmistrza Lubawki Andrzeja Wojdyłę?

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/01/2025 15:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama