Ulicami Lubawki przeszedł Orszak Trzech Króli. Uczestnicy wyruszyli z ul. Kamiennogórskiej na wysokości parku Watra.
W lubawskim orszaku oprócz wiernych, mieszkańców, szła Orkiestra Dęta oraz strażacy. W orszaku podążały też osoby odtwarzające role trzech króli, w tym roku byli to jeźdźcy na koniach.
Orszak zatrzymał się na wysokości Domu Kultury. Na jednym z balkonów na wędrowców zmierzających do Betlejem oczekiwał Herod. Po odegraniu sceny rozmowy wędrowców z Herodem orszak wyruszył w dalszą podróż. Przez rynek dotarł do kościoła parafialnego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze