Reklama

Orszak Trzech Króli w Kamiennej Górze

Burmistrz Janusz Chodasewicz serdecznie zaprasza do udziału w Orszaku Trzech Króli, który w czwartek, 6 stycznia 2022 r. po raz pierwszy przemaszeruje ulicami Kamiennej Góry.
Hasło Orszaku Trzech Króli 2022 brzmi: ?Dzień dziś wesoły!?.


Kamiennogórski Orszak Trzech Króli stworzą wspólnoty orszakowe, które wyruszą spod trzech kościołów parafialnych.
11.30 - MSZA ŚWIĘTA kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa,
12.00 - MSZE ŚWIĘTE w kościołach: pw. Matki Bożej Różańcowej, św. Apostołów Piotra i Pawła,
13.00 - Przejście Orszaku ulicami miasta,
13.30 - Pokłon Trzech Króli i wspólne kolędowanie (rynek w Kamiennej Górze),
15.00 - Koncert zespołu PECTUS. (rynek w Kamiennej Górze).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama