Ulicami Lubawki przeszedł Orszak Trzech Króli. Korowód wyruszył z okolic parku Watra. Przeszedł ul. Kamiennogórską i przez rynek doszedł do kościoła.
Na czele orszaku jechał strażacki wóz z zamontowanymi głośnikami, z których płynęła muzyka. Z powodu niskiej temperatury w tym roku w orszaku nie uczestniczyła Orkiestra Dęta. Muzycy dołączyli w kościele. Orszak prowadziło troje jeźdźców na koniach odgrywających role Trzech Króli. Po drodze orszak zatrzymał się przy bibliotece. W tym miejscu odegrana została jedna ze scen.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze