Jutro (wtorek, 6 stycznia) ulicami Kamiennej Góry przejdą orszaki Trzech Króli. W planie są również koncerty.
Orszaki wyjdą z każdej z trzech kamiennogórskich parafii po mszach świętych o godzinie 11:30 (parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa) oraz 12:00 parafie: pw. Matki Bożej Różańcowej i pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Orszaki spotkają się na kamiennogórskim rynku.
O godzinie 15 w parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła rozpocznie się koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Wałbrzych (wstęp wolny). Natomiast o godzinie 17:00 na rynku wystąpi zespół Sound'n'Grace.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze