Parafia Wniebowzięcia NMP w Lubawce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na Orszak Trzech Króli. Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:50 w Parku Watra w Lubawce.
Orszakowi akompaniować będą muzycy Orkiestry Dętej z Lubawki. Uczestnicy wydarzenia przemaszerują ulicą Kamiennogórską w stronę kościoła parafialnego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze