W poniedziałek (6 stycznia) w Chełmsku Śląskim odtworzony zostanie Orszak Trzech Króli. Pokłon Jezusowi podróżnicy oddadzą przy żywej szopce.
O godzinie 12 rozpocznie się msza święta. Około 12:45 wyruszy orszak. Uczestnicy przejdą uliczkami Chełmska do żywej szopki. Przy niej królowie złożą pokłon Jezusowie. Zaplanowane jest wspólne kolędowanie oraz licytacja królików miniaturek.
W tym roku zebrane środki przekazane zostaną na malowanie wewnętrznych ścian w kościele św. Anny.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze