Sołectwo Przedwojów zorganizowało Orszak Trzech Króli.
Kolędnicy spotkali się przy budynku numer 1 w Przedwojowie i przeszli głównymi ulicach na świetlicę wiejską. Część wiernych zadbało o odpowiednie przebranie. Wszystkim dopisywały humory. Wspólne kolędowanie przyciągało kolejnych mieszkańców do dołączenia do korowodu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze