Od trzech lat gmina Kamienna Góra święto odzyskania Niepodległości celebruje muzycznie. W 2022 roku 11 listopada na scenie w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie zagrał zespół Organek.

Przed gwiazdą wieczoru wystąpił Zbigniew Stefański z zespołem oraz chórem Akcent działającym przy Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze.

Tomasz Organek, założyciel, autor tekstów, wokalista, wraz z zespołem zaprezentował przekrój swojej twórczości ze szczególnym uwzględnieniem albumu "Ocali nas miłość" z utworami o tematyce wojennej "Fotograf Brok", "Idziemy w miasto".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze