Reklama

Oni wygrali w konkursie na kartkę

Jak informuje Miasto Kamienna Góra, na konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową wpłynęło prawie 100 prac. 

Komisja konkursowa przyznała dwanaście równorzędnych pierwszych miejsc. Laureatami konkursu zostali: Zuzanna Rassek, Marcelina Rassek (Przedszkole nr 1), Antoni Cieniuch, Amelia Kuś (Przedszkole nr 2), Oliwia Maksymiuk, Pola Janczak (Przedszkole nr 3), Aniela Piksa, Hania Rozwadowska (Przedszkole Stokrotka), Wiktoria Sawa, Szymon Hofman (Szkoła Podstawowa nr 1), Oliwier Knysz, Mikołaj Regiewicz (Szkoła Podstawowa nr 2).

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: facebook / miasto Kamienna Góra Aktualizacja: 05/12/2024 17:18
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama