Dzisiaj (środa, 21 sierpnia) Olimpia Kamienna Góra rozegrała pucharowy mecz z Lechią Piechowice.
Było to drugie w ciągu tygodnia spotkanie obu drużyn. Ekipy grały mecz na rozpoczęcie sezonu klasy okręgowej (15 sierpnia). Wtedy Lechia wygrała 3:0.
Wynik dzisiejszego spotkania:
Lechia Piechowice 1-5 Olimpia Kamienna Góra
Olimpia wywalczyła awans do drugiej rundy rozgrywek.
Wynik za 90minut.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze