Trzy drużyny piłkarskich oldbojów spotkały się dzisiaj (sobota, 25 czerwca) na stadionie w Lubawce.
Drużyny: Orzeł Lubawka, Olimpia Kamienna Góra i Czarni Przedwojów zagrały w II Turnieju Oldbojów im. Staszka Podobińskiego. Po rozegrani trzech meczów najwięcej punktów zgromadziła Olimpia. Czarni zajęli trzecie miejsce, a gospodarze zajęli trzecią lokatę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze