Reklama

Przetarg na budowę zadaszenia nad boiskiem w Lubawce

W Lubawce otwarte zostały oferty złożone w drugim przetargu na budowę zadaszenia nad istniejącym boiskiem przy szkole w Lubawce.

W pierwszym przetargu złożona została tylko jedna oferta. Firma z Gorzowa Wielkopolskiego zaproponowała wykonanie prac za prawie 3,2 mln zł. Zaproponowana kwota przekraczała możliwości samorządu, który chciał wydać 2,4 mln zł.

Burmistrz i radni ustalili, że na inwestycję przekażą część pieniędzy pozyskanych na remont stoku narciarskiego. W ten sposób budżet zadania wzrósł do 3,2 mln zł. Lubawka ogłosiła drugi przetarg. Tym razem ten sam oferent zaproponował wykonanie prac za niespełna 3 mln zł.

Reklama

Za te pieniądze wykonawca ma zaprojektować i wykonać zadaszenie istniejącego boiska. Hala ma mieć konstrukcję z drewna, pokryciem ma być podwójna membrana PCV wypełniona granulatem styropianowym. Zaplecze sanitarne ma się znaleźć w kontenerach. Ogrzewanie mają zapewnić nagrzewnice gazowe. Hala będzie miała wymiar 24x45 metrów. Wykonawca ma zrealizować zlecenie w ciąg 4 miesięcy od podpisania umowy. Do 15 listopada ma uzyskać pozwolenie na budowę, a do 20 grudnia oddać gotową konstrukcję.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: miasto Lubawka
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama