W Lubawce otwarte zostały oferty złożone w drugim przetargu na budowę zadaszenia nad istniejącym boiskiem przy szkole w Lubawce.
W pierwszym przetargu złożona została tylko jedna oferta. Firma z Gorzowa Wielkopolskiego zaproponowała wykonanie prac za prawie 3,2 mln zł. Zaproponowana kwota przekraczała możliwości samorządu, który chciał wydać 2,4 mln zł.
Burmistrz i radni ustalili, że na inwestycję przekażą część pieniędzy pozyskanych na remont stoku narciarskiego. W ten sposób budżet zadania wzrósł do 3,2 mln zł. Lubawka ogłosiła drugi przetarg. Tym razem ten sam oferent zaproponował wykonanie prac za niespełna 3 mln zł.
Za te pieniądze wykonawca ma zaprojektować i wykonać zadaszenie istniejącego boiska. Hala ma mieć konstrukcję z drewna, pokryciem ma być podwójna membrana PCV wypełniona granulatem styropianowym. Zaplecze sanitarne ma się znaleźć w kontenerach. Ogrzewanie mają zapewnić nagrzewnice gazowe. Hala będzie miała wymiar 24x45 metrów. Wykonawca ma zrealizować zlecenie w ciąg 4 miesięcy od podpisania umowy. Do 15 listopada ma uzyskać pozwolenie na budowę, a do 20 grudnia oddać gotową konstrukcję.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze