Kolorową paradą z rynku do parku Watra rozpoczął się drugi dzień święta Lubawki. Gwiazdą wieczoru będzie Agata Sobocińska.
Paradą poprowadzili członkowi klubu Josin Team z Jarkowic. Za nim szli mieszkańcy gminy z przewodniczącym rady Michałem Ołdakiem i zastępcą burmistrza Sławomirem Antoniewskim.
Święto Lubawki zw sceny w parku Watra otworzyła burmistrz Ewa Kocemba. W swoim przemówieniu przypomniała dzieje miasta i okolic. Życzenia mieszkańcom złożyli zaproszeni goście: samorządowcy, parlamentarzyści.
Na scenie wręczone zostały nagrody młodym tenisistom zdobyte podczas turnieju Jablonec Cup. Puchary wręczał polski tenisista Szymon Walków. Wręczone zostały również wyróżnienia w konkursie plastycznym ogłoszonym z okazji 730-lecia miasta.
Niespodzianką dla uczestników otwarcia był polonez zatańczony pod sceną przez wszystkich chętnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze