Reklama

Oficjalne rozpoczęcie

Kolorową paradą z rynku do parku Watra rozpoczął się drugi dzień święta Lubawki. Gwiazdą wieczoru będzie Agata Sobocińska.

Paradą poprowadzili członkowi klubu Josin Team z Jarkowic. Za nim szli mieszkańcy gminy z przewodniczącym rady Michałem Ołdakiem i zastępcą burmistrza Sławomirem Antoniewskim.

Święto Lubawki zw sceny w parku Watra otworzyła burmistrz Ewa Kocemba. W swoim przemówieniu przypomniała dzieje miasta i okolic. Życzenia mieszkańcom złożyli zaproszeni goście: samorządowcy, parlamentarzyści.

Na scenie wręczone zostały nagrody młodym tenisistom zdobyte podczas turnieju Jablonec Cup. Puchary wręczał polski tenisista Szymon Walków. Wręczone zostały również wyróżnienia w konkursie plastycznym ogłoszonym z okazji 730-lecia miasta.

Reklama

Niespodzianką dla uczestników otwarcia był polonez zatańczony pod sceną przez wszystkich chętnych.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama