Klasa 3D z Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze wykorzystała już swój bon na wycieczkę klasową wygrany podczas 30 Rajdu Wiosna.
O Rajdzie pisaliśmy tutaj
Uczniowie swoją nagrodę przeznaczyli na wyjazd całą klasą do Jeleniej Góry do Term Cieplickich. Wspólne zabawy i pląsy w wodzie zbliżyły młodzież.

Młodzieży towarzyszyli: Anna Madziar-Cabała, Sylwia Bielak, Anna Kaczmarczyk, Andrzej Podwika.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze