Wiadomo już, jakie zadanie wybrali mieszkańcy Kamiennej Góry do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego w roku 2025.
Przypomnijmy, mieszkańcy mogli zdecydować, na co wydanych zostanie 150 tys. zł. Zgłoszone zostały trzy propozycje: remont stadionu przy ul. Słowackiego, taras widokowy w Kamdżabike oraz wiata śmietnikowa przy ul. Przelot.
Aż 1636 głosów oddanych zostało na projekt: „Poprawa infrastruktury stadionu miejskiego przy ul. Słowackiego". W ramach zadania ma zostać poprawiona murawa, na trybunach wymienione mają zostać uszkodzone krzesełka, uzupełnione zostaną również brakujące siedziska. Na stadionie zamontowana ma być tablica świetlna, wymienione zostaną lampy.
Projekt "Taras widokowy na panoramę Karkonoszy wraz ze ścieżką pieszo rowerową" w Kamdżabike Parku uzyskał 1149 głosów. Na projekt "Modernizacja obudowy śmietnikowej przy ul. Przelot w Kamiennej Górze” zagłosowały 83 osoby.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze