Od 9 do 18 lutego młodzi piłkarze z Akademii Sportu Krzeszów (17 zawodników) i Orła Lubawka (15 zawodników) brali udział w obozie w Hiszpanii.
Młodzi piłkarze mieli okazję podziwiać Lloret de Mar, Tossa de Mar, zwiedzić Barcelonę i jeden z najsłynniejszych stadionów na świecie CAMP NOU oraz kibicować podczas meczu Barcelona : Getafe.
Zawodnicy trenowali na kompleksie 14 boisk naturalnych niedaleko Lloret, odbyli treningi grupowe, indywidualne, bramkarskie, gry wewnętrzne oraz mecze sparingowe z drużynami z Hiszpanii.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze