Na Mistrzostwach Świata Juniorów w biatlonie juniorzy młodsi i juniorki młodsze walczyły dzisiaj w sztafetach. Na starcie stanęli wychowankowie MUKN Pod Stróżą Lubawka.
W rywalizacji juniorów młodszych drużyna Polski zajęła czwarte miejsce. W barwach Polski startował Jakub Potoniec oraz I Kusztal i G. Galica.
Polskie juniorki młodsze zajęły 15 miejsce. Startowały Majka Germata, Oliwia Arendarczyk i A. Liszka.
Były to ostatnie starty tej kategorii wiekowej na mistrzostwach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze