Dzisiaj (piątek, 5 grudnia) w Nadleśnictwie Kamienna Góra odbyło się spotkanie "Nocni łowcy".
W nadleśnictwie spotkali się miłośnicy sów. Wysłuchali wykładów, podczas których przekazane zostały ogólne informacje o sowach oraz o miejscach i gatunkach występujących w okolicach Kamiennej Góry. Jeden z wykładów poświęcony był akcji obrączkowania ptaków prowadzonej nad Bukówką.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze