W najbliższą sobotę (3 września) w Domu Kultury w Lubawce odbędzie się koncert "O muzyce między drzewami". Początek zaplanowano na godzinę 16:00.
Na scenie wystąpią: grupa Mozaika oraz Kapela Przodki. Dzieci uczestniczące w koncercie będą mogły poznać muzykę tradycyjną.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: EtnoPolska. Edycja 2022.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze