Urząd Miasta Kamienna Góra poinformował o rozstrzygnięciu konkursu na sekretarza urzędu.
Wybór nowego sekretarza był konieczny gdy po wyborach samorządowych dotychczasowy sekretarz zmienił pracę, został zastępcą burmistrza w Bolkowie.
Nowym sekretarzem w kamiennogórskim urzędzie został Mariusz Pawlak, do niedawna zastępca burmistrza Mieroszowa (pełnił tę funkcję od 2018 roku). Ma wykształcenie politologiczne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze