W sobotę na terenie komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze odbył się egzamin praktyczny kończący szkolenie podstawowe strażaka-ratownika Ochotniczej Straży Pożarnej.
Szkolenie umożliwia druhom zdobycie wiedzy niezbędnej podczas prowadzonych akcji ratowniczych. Po zdaniu egzaminu strażacy mogą brać udział w akcjach.
W sobotę do egzaminu przystąpiło 37 druhów. Wszyscy egzamin zdali. Okoliczne jednostki wzbogaciły się o kolejnych wyszkolonych strażaków.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze