Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze zakończyła kurs podstawowy dla strażaków-ochotników.
Kurs, po wstąpieniu do OSP i badaniach lekarskich, to potwierdzenie, że ochotnik może brać udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych.
Komenda przeprowadziła szkolenie dla około 30 osób z terenu powiatu kamiennogórskiego. Trudy "strażackiego życia" nie wszyscy przeszli pozytywnie.
Nowi druhowie wzmocnią "wyjazdowo" swoje jednostki OSP na terenie powiatu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze