Reklama

Nowe zasady korzystania z siłowni

Powstał nowy plan działania siłowni, która funkcjonuje w budynku stadionowym przy ul. Przyjaciół Żołnierza 6a. Siłownia jest wyposażona w sprzęt, zakupiony przez miłośników kulturystyki i jest udostępniona do korzystania całkowicie za darmo.

Aby skorzystać z siłowni od poniedziałku do piątku od 6:00 do 15:00, należy po drodze udać się po klucz do firmy R.S. Textile (ul. Kamiennogórska 19), która znajduje się nieopodal stadionu. Inicjatorzy i sportowi "opiekunowie" siłowni poinformują o zasadach bezpieczeństwa i wydadzą klucz całkowicie bezpłatnie. W poniedziałek, środę i piątek między godz. 18:00 a 20:00 siłownia jest otwarta. Korzystanie z siłowni we wtorek i czwartek między 15:00 a 19:00 możliwe jest po pobraniu klucza z Domu Kultury w Lubawce.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama