Od 1 czerwca 2025 roku gmina Marciszów będzie miała skarbnika. Na dzisiejszej sesji radni zaakceptowali wybór wójta.
Nową skarbnik będzie Wioleta Lepucka. Radni zaakceptowali ten wybór jednogłośnie. Nową skarbnik radni Marciszowa znają. W tej chwili jest główną księgową w Zakładzie Gospodarki Komunalnej "Wodociągi Marciszowskie" oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Marciszowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze